
Радиатор отопителя ВАЗ 2101-2107 2101-8101050
- В наявності
- Код: 1781265-omg
536 ₴
+380 (63) 948-41-27
- +380 (68) 740-75-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радиатор отопителя ВАЗ 2101-2107 2101-8101050
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Код запчастини | 2101-8101050 |
| Кросс-номери | LUZAR LRH0106 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Довжина ядра радіатора | 200 мм |
| Ширина ядра радіатора | 195 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з моделлю | 2106, 2102, 2105 |
- Ціна: 536 ₴