
Подшипник 310 (6310) ВОМ Т-40, вал промежуточный. КПП МТЗ, мост ср. КамАЗ (RIDER) 310А
- В наявності
- Код: 3887930553-omg
419 ₴
+380 (63) 948-41-27
- +380 (68) 740-75-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник шариковый радиальный однорядный, открытый размер 50х110х27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Код запчастини | 310А |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 419 ₴